Prezent dla partnera lub partnerki bez okazji

W związku niejednokrotnie zachodzi potrzeba, żeby obdarować partnera bądź partnerkę jakimś miłym upominkiem po prostu przypadkowo, nie czekając na żadną ważną okazję. Druga strona będzie na pewno zachwycona tym niewielkim dowodem uczucia. Prezenty tego typu nie muszą (ba, nawet nie powinny) być kosztowne, gdyż chodzi bardziej o gest, niż o faktyczną wartość przekazywaną w podarunku.

Niematerialne dobra

Codzienność każdej pary ubarwią wspólne wyjścia do różnych miejsc – rzecz w tym, by nie popaść w rutynę, dlatego też spacery po okolicy lub te nieco dalsze warto urozmaicać na różne sposoby. W ciągu tylko jednego tygodnia, dzień po dniu, można na przykład odwiedzić:

– restaurację (to dobra okazja, by coś uczcić, ale niekoniecznie – wspólny posiłek będzie przyjemny dla obojga z racji samego faktu bycia razem);

– operę, teatr lub muzeum – sposób na wzbogacenie kulturalne swoich wypraw. Nie w każdej miejscowości można znaleźć te obiekty, więc może się to wiązać z dłuższą wycieczką;

– kino – jeśli jesteście miłośnikami filmów albo szukacie okazji do pobycia razem w kameralnym oświetleniu;

– las – nieraz jest to okazja do grzybobrania lub zbierania jagód, innym razem fascynujący moment obserwowania natury z bliska;

– centrum handlowe – z wizytu w tym miejscu ucieszą się głównie kobiety, ale zawsze można umówić się, że obie strony kupują dla siebie coś, co sprawi im przyjemność.

Ważne aby tego typu czynność można było rozpatrywać w kategoriach prezentu, musi być ona wyraźną inicjatywą jednej ze stron, najlepiej też, jeśli ta strona pokryje wszelkie ewentualne koszty.

Spontaniczny zakup

Na pewno robiąc cokolwiek razem trafiać będziecie nieraz na okazję spontanicznego zakupu jakiejś niezbędnej, przydatnej albo po prostu wyjątkowo oryginalnej rzeczy. Warto posłuchać podszeptu intuicji i sprawić przyjemność partnerowi! To samo zachodzi, gdy spacerując mijacie kwiaciarnię lub uroczy sklepik z 1001 drobiazgów. Małe przyjemności, drobne podarunki wywołują niepohamowaną radość i doskonale zacieśniają więź.

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.